Iepērcies droši!
98% pozitīvu klientu atsauksmes

Pleds – “dekoratīva sedziņa”, mājas interjerā.

04.02.2016
autors Admin General
Pleds – “dekoratīva sedziņa”, mājas interjerā. Dizaina Paklājs SIA

Pleds - dekoratīvs aksesuārs mājas interjerā.

Skaists pleds interjerā spēj veidot siltu un mājīgu sajūtu. Tas kalpo ne tikai kā interjera risinājums, bet arī dāvā siltumu drēgnajos gadalaikos. Komplektā ar pledu plašajā DizainaPaklājs.lv sortimentā iespējams piemeklēt līdzīgas struktūras un zīmējuma – dekoratīvos spilvenus, gultas pārklājus vai paklājus.


Šīs dekoratīvās sedziņas vienmēr ir un paliks modē. Pledi iederīgi izskatās jebkurā vidē, galvenais gaumīgi sakombinēt pēc stila saderīgus variantus. Mīļākais pleds palīdzēs komfortabli pavadīt rudens un ziemas vēsos vakarus dāvājot siltumu un mājīgumu.

  • Viesistabā ar tiem var dekorēt dīvānu un krēslu, ietīties tajā skatoties kādu raidījumu, lasot interesantu grāmatu vai pāršķirstot pēdējos modes žurnālus. Tikpat jauki ir ietīties tajā pēc dzestras un atsvaidzinošas pastaigas svaigā gaisā.
  • Guļamistabā ar pledu var rotāt sofu vai arī brīžos kad nav tik vēsi izmantot segas vietā, dienas miegu baudot.
  • Bērnistabā pleds var kalpot kā krāšņa, silta sedziņa vai mīksts paklājiņš rotaļām uz grīdas.
  • Tikpat iederīgs un noderīgs pleds būs vasaras mājā, vakara atpūtā terasē, kā arī piknikā, kad var to uzmest uz pleciem un siltumā baudīt dabas skatus.

Pareizi izvēlamies pledu:

Pareizā krāsas izvēle Jūsu interjeram:

Izvēloties pleda krāsu un toni, svarīgi pacensties neizjaukt pamatkrāsas gammu telpā, bet gan akcentēt to un papildināt. Pledam ir jāiederas kopējā ainā, kļūstot par tā daļu. Tas var sakrist ar toni, kas ir mēbelēs, aizkaros vai paklājā.

Izmēram ir nozīme:

Veikalos tiek piedāvāts plašs klāsts ar dažādu izmēru plediem. Pirmkārt, vajadzētu noteikt, kādam nolūkam pleds tiks lietots.

Krēsliem var izvēlēties izmērus 130x170 un 70x130, atkarībā no tā cik pamatīgi krēslu vēlas apsegt. Nelieliem dīvāniem būs pietiekami un izskatīties labi izmērs 150x200cm, uz bērnu gultiņas vislabāk izskatīties neliels pleds ar izmēru 130x170 cm. Standarta gultai būs pietiekami ar izmēru 200x220 vai 220x240. Stūra dīvāniem un divguļamām gultām labāk iegādāties lielo pledu ar izmēru 240x260. Romantiskai pastaigai vai piknikam svaigā gaisā, ērti būs līdzi paņemt pledu ar izmēru 150x200, tas neaizņems daudz vietas un viegli varēs sasildīt arī divus cilvēkus.

Pledi, kas veidoti no mākslīgās šķiedras ir mīksti, patīkami, izsturīgi un ātri sasilda.Tos ir viegli tīrīt un tie ilgi saglabā savu sākotnējo formu.

Komentārs

Nekas netika atrasts

Jauns komentārs