Brīdinājums Lai nodrošinātu vislabāko Dizaina Paklājs interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes jeb cookies Pieņemt

Preču filtrs Preču filtrs

Abpusējie austie,kokvilnas paklāji- lietojami no abām pusēm

Parasti paklāju ieklājam telpā, kuru vēlamies padarīt mājīgāku, tas ērti izdarāms izvēloties divpusēju paklāju. Divpusēja paklāja priekšrocība ir tā, ka abas tā puses ir skaistas un vizuāli atšķirīgas, ir viegli pamainīt noskaņu telpā, kurā tas atrodas. Maksājot par vienu paklāju saņem divus, jo abās paklāju pusēs dizaini atšķiras taču saglabā kopēju krāsu gammu, katrā pusē savs raksts.

Gobelēna tipa divpusējie (reversa tipa) paklāji ir unikāli, jo tie tiek ražoti izmantojot gan modernās aušanas metodes, gan jaunākās iespējas tekstilrūpniecībā un mūsdienu IT tehnoloģijas.

Šīs kolekcijas ietvaros ir izveidoti 25 dažādi paklāju dizaini,un katrs izveidots divos krāsu toņos. Fabrika paklāju kolekcijas Open modeļu nosaukumu izdomāšanai pievērsās īpaši radoši - katrs paklāju modelis tika nosaukts par godu kādā no Igaunijas ciematiņu nosaukumiem. Pašlaik mūsu salonā populārākais paklāja modelis ir LIIVA, un kurš ir Tavs?

Fabrika informē, ka paklāja izmērs var atšķirties +/- 1%.