Iepērcies droši!
98% pozitīvu klientu atsauksmes

Pasūtījumu izpilde 3-7 darba dienās!

13.04.2016
autors Admin General
Pasūtījumu izpilde 3-7 darba dienās! Dizaina Paklājs SIA
Ir izveidojies stereotips, ja veic pasūtījumu, tad savu preci būs jāgaida ļoti ilgi, bieži šis termiņš ir vairākas nedēļas vai pat mēneši! Tāpēc esam meklējuši variantus un atradām risinājumu, tam ka pasūtīto preci iespējams saņemt jau 3-7 darba dienās.
DizainaPaklājs.lv interneta salonā arī līdz šim pasūtījumu izpildes termiņi ir bijuši īsi un parocīgi, taču šobrīd esam atraduši iespēju to saīsināt vēl par dažām dienām, lai savu izvēlēto pirkumu varētu saņemt pat 3 darba dienu laikā.
Līdz šim pasūtījumus veicām katru Pirmdienu, taču uzsākot Jaunu gadu esam uzsākuši jaunus piegādes grafikus. Tagad varam droši paziņot, ka esam atraduši un jaunais grafiks strādā tieši tā, kā bijām ieplānojuši.

Tātad saīsinām gaidīšanas laiku, pasūtījumu noformēšanas izpildes diena tagad mums ir TREŠDIENA,kad veicam pasūtījumus no fabrikām un jau PIRMDIEN paklājus klients var saņemt Rīgā vai mēs varam nodot tos tālāk uz piegādi.

Kā noformēt pasūtījumu
Ir vairākas iespējas kā iesniegt pasūtījumu/ pasūtīt savu paklāju:
● Izvēlēties vajadzīgo paklāju mūsu interneta salonā, pievienojot pirkumus iepirkumu grozam un aizpildot pasūtījuma anketu.
● Aizpildot pasūtījumu uz vietas salonā Ropažu iela 52/56 vai veikalā/noliktavā Cementu ielā 12.
● Zvanot pa tālruni no Pirmdienas līdz Sestdienai: +371 22069633 no plkst. 9:00 līdz 19:00.*
*Veicot pasūtījumu pa tālruni, norādiet vēlamās preces kolekcijas nosaukumu, modeli, izmēru, un mēs aizpildīsim pasūtījumu Jūsu vietā.
Pēc pasūtījuma iesniegšanas
Pēc pasūtījuma saņemšanas, to apstrādājam un 1-2 darba dienu laikā, mēs sniedzam apstiprinājumu par paklāja pieejamību, un termiņiem, kad tas būs pieejams Rīgā vai kad tiek plānota piegāde uz Jūsu pieprasīto adresi.

Mēs ar Jums sazināsimies tiklīdz paklāju būsim saņēmuši Rīgā, lai vienotos par piegādes laikiem, lai pēc iespējas ērtāk un ātrāk Jūs saņemtu savu pasūtīto preci.

GAIDĪSIM JŪSU PASŪTĪJUMUS!

Komentārs

Nekas netika atrasts

Jauns komentārs