Mūsu pārstāvētie ražošanas uzņēmumi atrodas Turcijā, Polijā, Igaunijā un Beļģijā. Visas fabrikas ražo sērijveida paklājus. Vecākā un lielākā ražotne ir ar 45 gadu pieredzi.

Paklāji tiek izgatavoti ar dažādām aušanas mašīnām un stellēm. Mūsdienās divas no izcilākajām tehnoloģijām paklāju ražošanā ir, nu jau vairāk kā 30 gadus pierādījusi izcilu kvalitāti, Wilton un Axminster aušana.

Wilton tehnoloģijā veido paklāju spoguļrakstā, vienlaicīgi divi paklāji, kuri skatās viens pret otru (face to face). Šī ir pasaulē visizplatītākā aušanas tehnoloģija.

Axminster ir pasaulē vecākā aušanas tehnoloģija. Pastāv kopš 19 gs un plaši tiek pielietota vēl mūsdienās. Šo tehnoloģiju izmanto lai austu augstas kvalitātes vilnas paklājus. Atšķirībā no Wilton tehnoloģijas, Axmister aušanas tehnikā iespējams izveidot tikai vienu paklāju.

Mūsu mērķis ir nodrošināt augstus standartus, kvalitāti un drošu lietošanu. Tāpēc katra paklāju rūpnīca ir apmeklēta personīgi, lai pārliecinātos par ražotās produkcijas standartiem un kvalitāti.

Mūsu pārstāvētās rūpnīcas, ik gadu ražo vismaz 9 650 00 m2 produkcijas, ir bagātas ar savu modeļu klāstu (vairāk kā 15000 dažādu paklāju dizainu, un skaits tikai turpina palielināties).

Pieredzējušie speciālisti veic regulāru tirgus izpēti, analizējot pieprasījumu un ņemot vērā sezonas aktualitātes, regulāri pārbauda izstrādājumu kvalitāti, lai mūsu klienti saņemtu estētisku, augstas kvalitātes produkciju, kas nodrošina maksimālu komfortu visiem.