Interjera arhitektiem un dizaineriem- vieta, kur realizēt idejas.

Ļaujot vaļu Jūsu fantāzijai, kopā mēs varēsim realizēt klasiskus, spilgtus un pat pašus neiedomājamākos interjera redzējumus.
SIA DizainaPaklājs piedāvā sadarbību nozares profesionāļiem - dizaina studijām, individuāli praktizējošiem arhitektiem un dizaineriem. Mūsu mērķis ir izveidot profesionālu, atbilstošu prasībām un abpusēji izdevīgu sadarbību.

Interneta salonā ir plaša paklāju izvēle visdažādākajām gaumēm un interjeriem, kas sadalīti vairākos katalogos atbilstoši paklāju stilam vai materiāla veidam. Pavisam nesen ir pievienotas vairākas jaunas kolekcijas un papildinātas jau esošas ar jauniem interesantiem paklāju modeļiem.

Katalogu sortiments tiek papildināts nepārtraukti, lai sniegtu lielāku izvēles iespēju.

Ļaujiet vaļu savai iztēlei un mēs labprāt palīdzēsim Jums to realizēt!

Mūsu salonā Jums ir iespēja atrast daudz dažādu stilu paklāju vienuviet. Katrā katalogā ir iekļautas vairākas kolekcijas, kuras vieno stils, bet atšķirīgi ir to realizācijas izpildījumi un materiāli.

Iespējams paklāju izgriezt tieši Jūsu projektam vajadzīgā formā vai griezumā un apšūt ar izvēlētās krāsas diegiem.

Paklāja izgriešanas un apšūšanas formas var būt ļoti dažādas, cik vien plaši Jūsu domu un ideju lidojums vēlas. Paklāja forma var būt ierasta ar taisniem vai noapaļiem stūriem, taču iespējams veidot individuālus pasūtījumus ar pašu uzzīmētām formām un griešanas figūrām.

Diega krāsu apšūšanai Jums ir iespēja izvēlēties pašiem pieskaņojot to paklāja tonim vai izdomāt savu ekstravaganto variantu, piemēram, izvēloties pretējo toni kontrastam vai arī pieskaņojot diegu krāsu kādam interjēra objektam/priekšmetam.

Individuāla dizaina paklāja izgatavošana - Iespēja, ja no paklājiem, kas jau ir izdomāti un izveidoti Jums nekas neder, jo tieši tad jāveido savs.

Ja Jums ir paklājam ideja mums atradīsies risinājums!

Papildus informāciju, kā arī vienoties par turpmāko sadarbību varat sazinoties ar mums pa tālruni:

+ 371 220 696 44

vai sūtot e- pastu: info@dizainapaklajs.lv ®

Komentārs

Nekas netika atrasts

Jauns komentārs