Iepērcies droši!
98% pozitīvu klientu atsauksmes

Jaunas paklāju kolekcijas 2017

21.08.2017
autors Kristīne Mičule
Jaunas paklāju kolekcijas 2017 Dizaina Paklājs SIA

Ik gadu lielākā daļa paklāju ražotāju veido jaunas kolekcijas, kas veidotas atbilstoši jaunām mājokļa interjeru un dizaina tendencēm. Tā arī šogad, mazliet ar aizkavēšanos taču esam saņēmuši vsus jaunos katalogus un varam piedāvāt izvēlēties jaunos paklāju dizainus no Eiropas lielālākām fabrikām, kā Brintons Agnella, Narma, Weltom, Berfin un citas. Šogad jaunumos ir gan jaunās krāsu paletes, tā piemēram, iemīļotā Funky kolekcija,tagad būs mazliet maigākos toņos, gan arī daudz plašāka izvēlē akrila paklājiem, kas kļūst arvien iecienītāki mūsu pircēju vidū pateicoties tā maigumam un mīkstumam.
Mazliet detalizētāk, par atsevišķām kolekcijām, kuru dizainus ir vērts apskatīt un apdomāt. Šoreiz vairāk par Brintons Agnella katalogu :

Funky TOP

Liela piekrišana Funky kolekcijas paklājiem, kļuvusi par iemeslu izmaiņām un uzlabojumiem, lai padarītu šo paklāju kolekciju vēl mīlētāku.

Jauna krāsu palete, jauna dzijas kvalitāte un pateicoties tam, cēls produkta izskats kopā ar modernu dizainu - ir nenoliedzama Funky TOP kolekcijas priekšrocība.

Maiga un piepildīta ar gaišiem toņiem jaunā krāsu palete- zeltaini dzeltens, zaļa pistāciju, debeszils, džinsu zilā, pūder rozā un skaistais Amaranta tonis - kopā rada pasteļtoņu paleti. Kā arī ir skaisti uzsvērti un izcelti dažādi pelēcīgumu toņi - maigi krēmīgs, neitrāls pelēks, s

amtaina grafīta un tumši melns.

Kolekcija Funky TOP radīta tiem, kas vēlas, lai būtu modernas krāsas dzīvojamā istabā vai maigi toņi bērnu apdzīvotās telpās. Taču vienlaicīgi patiks arī tiem, kas meklē paklājus vecāko klašu jauniešiem/vidusskolēniem, studentiem vai tie ,kas plāno iekārtot savu

studentu pirmo dzīvokli. Visi, kas meklē krāsainību, atradīs kaut ko interesantu un sev saistošu šajā kolekcijā.

 

OPTIMAL

Ir panāktas revolucionāras izmaiņas optimāla celiņu kolekcijā, jo tagad ir pievienoti lielie paklāju modeļi.

OPTIMAL grīdceliņi, tika izveidoti, izmantojot Fatima krāsu paleti, tā ir veiksmīga kombinācija bēšā krāsās ar bordo krāsas samtaino ēnas pieskārienu, ierāmētu ar antracīta melnu.

Iedvesmai, fabrikas dizaineri devās atpakaļ pagātnē pie saviem  TOP pārdotākiem dizainiem, lai izceltu modeļus Agawa un Largo. Ir papildināti tie ar vienkāršu klasisku, kur tika iekļauti kontrabandas modes ziedu raksti vai acs motīvs. Mūsdienu dizainu ir saistīts ar visu kolekciju. Optimāla paklāju dizains atsauc atmiņā diskrētu greznību no retro modes. Tā ir fabrikas karstā doma atgriezt 1960.gadu dizainu.

OPTIMAL modeļi bija pagājušajā sezonā papildināts ar krāsu paleti - Nova. Šīs rosīgās un pilnas gaismas diegu kombinācijas, granātābolu ar rubīnu un debeszilu, sulīga laima un siltu nokrāsu zelta, saistīts ar veselu paleti ar neitrālu krēmkrāsu,un ir atradis daudz piekritēju. Šogad Optimāl celiņiem ir uzlaboti ar īso rakstu dizainu, klasiskajās un mūsdienu kompozīcijās, kas spēs atdzīvināt gaiteņus un piesķirt tiem dzīvīgumu.

Isfahan

Ideja par tīrību, vieglumu, klusumu un cieņu pret mūsu planētu valda mūsdienu pasaulē. Grenada krāsu paleti, kur delikāts un pilns gaismas, pasteļa kombinācijas - pūder rozā, piparmētru un jūras krāsas ieskauj siltā alabastra un nostiprināts ar neitrālu antracīta toni, perfekti piestāvēs šī brīža tendencēm. Grenāda palete ir pievienotas divas pazīstamas paletes, Sahārā un Amber, kas paralēli ietver dziļi intensīvas krāsas bieži saliekot kopā kontrastējošos veidos.

Jaunie dizaineru priekšlikumi ir ļoti daudzveidīgi. Ražotāji ir panākuši veco persiešu klasiku modernizēto pārveidošanu, pateicoties aizraušanās ar dabas krāsām un elementiem. Paklājos var redzēt spēli ar faktūru un ornamentiem. Viss ir pārdomāts un kolekcija rada sajūtu harmonijas iespaidu, formas tīrību un kombinācijas. Jaunais skatījums uz Isfahan kolekciju, apvieno tradīcijas ar mūsdienīgumu.

 

 

Sekojiet mūsu jaunumiem Facebookā, lai zinātu jaunākās paklāju tendences!

Visi paklāju katalogi ir apskatāmi pie mums salonā Ropažu iela 56, Teika, Rīga

Komentārs

Nekas netika atrasts

Jauns komentārs