Brīdinājums Lai nodrošinātu vislabāko Dizaina Paklājs interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes jeb cookies Pieņemt

Domotex 2015 - Lielākā paklāju izstāde

24.03.2015
autors Admin General

Pasaules populārākā un apmeklētākā paklāju izstāde šogad tika rīkota ar vēl lielāku vērienu. Neliels ieskats izstādē no DizainaPaklājs.lv puses.

Jau ilgus gadus Vācijas pilsētā Hannovera tiek rīkota pasaulē lielākā un nopietnākā grīdas seguma izstāde. Lielāko daļu no izstāžu hallēm aizņem tieši paklāju segumi. Izstāde vienmēr pulcē labākos paklāju ražotājus, dizainerus un pasaulē zināmākos paklāju cienītājus.

Inovācijas, iedvesma un tirdzniecība - tie ir vārdi, kas vislabāk raksturo DOMOTEX 2015. Domotex izstādē bija iespējams redzēt pasaules jaunākās inovācijas paklāju dizainā, paklāju ražošanas tehnoloģijās un materiālu pielietojumā, apmeklēt speciālas prezentācijas un konferences par paklāju izgatavošanu, pielietošanu un uzturēšanu. Var teikt, ka praktiski visi paklāju pasaules jaunumi tika koncentrēti janvārī Hannoverā.

Šogad Domotex izstādē Hannoverā pulcēja ražotājus no 63 dažādām pasaules valstīm, tajā piedalījās 1400 izstādes dalībnieki un to apmeklēja vairāk kā 40 000 viesi.

Arī DizainaPaklājs komanda šogad bija viesojusies šajā vērienīgā izstādē, lai iepazītos ar jaunāko, labāko un inovatīvāko. Pašu acīm redzēt un rokām aptaustīt jaunāko tehnoloģiju pielietojumus un cilvēku izgudrojumus paklāju pasaulē. Bija tiešām interesanti redzēt cik plaša var būt cilvēka fantāzija un realizācijas iespējas uz jaunu paklāju radīšanu. Visdažādākie krāsu un materiālu salikumi, liek aizdomāties cik mūsdienās neaptveramas ir izdomas un realizācijas iespējas.

Ik gadu izstādes ietvaros tiek apbalvoti pasaules labākie paklāji un to autori dažādās nominācijās. Mums bija iespēja apskatīt dzīvē vairāku nomināciju uzvarētājus un runāt personīgi ar to māksliniekiem. Esam izstaigājuši daudzus izstāžu zāļu kilometrus un apskatījuši neskaitāmo skaitu visdažādāko stilu, dizainu un materiālu paklājus.
{Detalizētāku informāciju par visiem nominantiem un katras kategorijas uzvarētajiem, varat lasīt angliski ofeciālajā Domotex mājas lapā http://www.domotex.de/en/events/carpet-design-awards/} Video.
Kā vienu no iespaidīgākajiem izstādes paklājiem labprāt atzīmētu tuneļa paklāju, kas rada 3D efektu, šo paklāju

bija iespēja mums skatīt arī dzīvē. Paklāja autore ir Michaela Schleypen. Šī gada izstādē tieši šis paklājs ir kļuvis par finālistu nominācijā 'Best modern design deluxe' (latv.tulk. “Labākais modernais dizains”). Māksliniecei brīnumaino efektu izdevies panākt spēlējoties ar paklāja saru garumu, blīvumu un biezumu, kā arī kā izpausmes veidus izmantojot neticami sarežģītu krāsu tonēšanu. Paklāja unikālais trīsdimensiju efekts - izveidots pēc "pikseļu" veidojuma, izmantojot tīru Jaunzēlandes vilnu (New Zealand wool). Šis paklājs ir rokām mezglots un veidots, kā reprodukcija Griničas tunelim Londonā.

Varam droši teikt, ka izstādes apmeklējums izdevies veiksmīgs. Esam iepazinuši jaunus un iepriekš nezināmus paklāju ražotājus, kā arī ieguvuši jaunas zināšanas paklāju ražošanas jomā. Plānojam jau drīzākajā laikā iepazīstināt Jūs ar jauniem paklāju ražotājiem, lai piedāvātu vēl plašāku izvēles brīvību. Katrai gaumei ir savas nianses un mūsu mērķis ir spēt katrai paklāju idejai rast realizējumu.
Jau šobrīd mūsu interneta katalogā Jūs varat atrast jaunas paklāju kolekcijas. Divpusēji austi šinila un boucle paklāji ir inovatīvi un interesanti, jo Latvijas interjeros tādu vel sastopams maz, taču ikdienas lietojumā šie paklāji ir praktiski un pateicīgi. Visus paklāju modeļus varat skatīt mūsu interneta salonā Modern katalogā, sadaļā Abpusējie austie paklāji.

Jau drīzumā plānojam jaunu kolekciju ieviešanu un sortimenta paplašināšanu visās esošās sadaļās.

Sekojiet mūsu aktivitātēm un jaunumiem mājas lapā kā arī sociālajos tīklos, lai zinātu par papildinājumiem mūsu Interneta Salonā, kā arī vispārējiem paklāju jaunumiem Latvijā un pasaulē.

Komentārs

Nekas netika atrasts

Jauns komentārs