Visiem mūsu paklājiem tiek sniegta 2 gadu garantija un pēc-garantijas apkalpošana. Garantija nosedz tikai ražošanas defektus. Materiālu dabīga nolietošanās, mehāniski bojājumi nepareizas lietošanas gadījumā vai bojājumi neatbilstoši lielas slodzes gadījumā netiek nosegti ar garantiju.

PREČU ATGRIEŠANA UN APMAIŅA

Ja pasūtītā paklāja izmērs izrādījies nepiemērots, mēs varam samazināt tā izmēru ar nosacījumu, ka pasūtītājs vai paklāja lietotājs apmaksās labošanas izdevumus – paklāja malu apgriešanu un paklāja nobeiguma apstrādi - pēc PĀP servisa izcenojumiem.

Ja paklājs ir ticis iegādāts no esošās kolekcijas un izrādījies, ka tas ir nepiemērots, 14 kalendāro dienu laikā mēs samainīsim preci ar nosacījumu, ka paklājs vai aksesuārs nav bijis lietots (izņemot pielaikošanu).

Informācijas aizsardzība

Mēs stingri ievērojam personu datu drošību. Jūs varat būt droši, ka Jūsu sniegtā informācija netiks nodota tālāk trešajām personām.

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka neskatoties uz izmantotajām drošības tehnoloģijām, nav iespējams garantēt 100% datu drošību. Lūdzam to ņemt vērā, sniedzot informāciju par sevi. Mēs neuzņemamies atbildību par informācijas noplūdi, kura var rasties ļaunprātīgi piekļūstot mūsu datiem.

Saistību atruna
1. Iepirkšanās kārtību interneta salonā www.dizainapaklajs.lv nosaka LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207"Noteikumi par distances līgumu".
2. Saistību atruna ir saistoša jebkuram interneta salona www.dizainapaklajs.lv lietotājam un ir spēkā, veicot pasūtījumu jebkurā veidā – aizpildot pasūtījuma formu, pa tālruni vai e-pastu.
3. Aizpildot pasūtījuma formu www.dizainapaklajs.lv interneta salonā, klients piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti tikai un vienīgi ar klienta pasūtījuma apstrādi.
4. Preces cenas norādītas ar PVN, kas ir atbilstoša LR likumdošanai.
5. Dizaina Paklājs SIA patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients nav veicis preces pilnu apmaksu, saskaņā ar izrakstīto rēķinu.
6. Cenas un preču piedāvājums Dizaina Paklājs SIA interneta salonā var tikt mainīts bez iepriekšējā brīdinājuma.
7. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīti, saskaņā ar ražotāju noteiktām izmaiņām.
8. Jebkura informācijas pārpublicēšana bez atsauces un saskaņošanas ar Dizaina Paklājs SIA stingri aizliegta.

Komentārs

Nekas netika atrasts

Jauns komentārs