Iepērcies droši!
98% pozitīvu klientu atsauksmes

Preču filtrs Preču filtrs

Paklāju segumi ruļļos pēc Jūsu izmēriem

Paklājs ir nenoliedzami viens no patīkamākajiem grīdas segumiem. Tas rada komforta sajūtu staigājot pa to arī ar plikām pēdām un viens no svarīgākajiem funkcionalitātes plusiem ir tas, ka paklājs absorbē jeb pieklusina soļu radīto troksni.

Paklāju kā grīdas segumu arvien biežāk sāk iecienīt tie cilvēki, kuriem rūp komforts un labsajūta. Ieklātais grīdas segums ļoti labi iederas kā privātmājā vai dzīvoklī, tā arī birojā un lielās Komerctelpas, kur svarīgi, lai katrs apmeklētājs justos labi un gaidīti. Tieši šādu iemeslu vadīti, paklāju kā piemērotāko grīdas segumu bieži izvēlas viesnīcas, bankas, ārstu privātprakses un citas līdzīgas iestādes. Pie mums iespējams izvēlēties dažādus paklāju veidus, vadoties pēc nepieciešamās krāsas, paklāja blīvuma, saru garuma vai veida.

Šāds grīdas segums sniegs komfortu un parūpēsies par labsajūtu ikdienā.

Ja šajā katalogā neatrodiet sev nepieciešamās krāsas vai paklāju veidu, droši rakstiet mums- pardosana@dizainapaklajs.lv - meklēsim risinājumus.

Paklāja formai ne vienmēr ir jābūt taisnstūra vai apaļai, mēs varam realizēt visdažādākās idejas. Paklāja griešanu un apšūšanu sadarbībā ar Paklāju Ātrās Palīdzības speciālistiem veiksim ar lielāko prieku.

Apraksts