Iepērcies droši!
98% pozitīvu klientu atsauksmes

Kāpēc izvēlēties vilnas paklāju.

21.02.2018
autors Kristīne Mičule

Vilnas paklājiViens no populārākiem paklāju veidiem ir naturālie paklāji un tieši vilnas tiek saukti par pazīstamākajiem, pēc kuriem minēti kokvilnas un ādas paklāji. Pasaulē sastopami dažādu vilnu paklāji - aitas, suņu, kamieļu u.c. Aitas vilnas paklāji ir pieejamākie un populārākie Latvijā.

Kāpēc vilnas paklājs?

Kvalitāte: Mūsu paklāju ražošanas fabrikas Brintons Agnella paklāji tiek ražoti no augstākās kvalitātes Jaunzelandes (New Zealand wool) un Anglijas (British wool) vilnas.

Ieguvumi/Guvumi/Labumi:

  • vilnas paklāji ievērojami uzlabo klimatiskos apstākļus jebkurā telpā;
  • pateicoties higroskopiskām īpašībām, vilna regulē mitruma līmeni telpā (pēc nepieciešamības vai nu tas absorbē vai atdala mitruma pārpalikumu atkarībā no gaisa mitruma līmeņa);
  • vilna ir izejviela, kas padara paklāju siltu un mīkstu;
  • vilnai ir pašattīrīšanas īpašības - pat pēc daudzu gadu lietošanas, biezs vilnas paklājs, kas ir austs no augstas kvalitātes vilnas, pie pareizas kopšanas, izskatās kā jauns un spēj joprojām pārsteigt ar savu skaistumu;
  • vilnas elastība un relaksācija nodrošina izcilu komfortu mūsu kājām, it īpaši, ja staigā uz paklāja bez apaviem;
  • Lieliski slāpē skaņas un trokšņus;
  • Pasargā jebkuru grīdas segumu tai skaitā parketu no skrāpējumiem un bojājumiem.

Ekoloģija:

Vilna ir pilnīgi ekoloģiska izejviela - tā ir bioloģiski noārdāma un tiek iegūta no atjaunojamiem avotiem, kas ir aitu audzēšana. Vilnas paklāja pirkšana liecina par augstu izpratni un rūpēm par apkārtējo vidi.


Paklāju Interneta Salons Dizaina Paklājs piedāvā vairākas kolekcijas, kas tiek izgatavotas no aitu vilnas, dažādu veidu vilnas.

Vienā kolekcijā ietilpstošie paklāji atšķiras no paklājiem, kas iekļauti citās to pašu izejvielu kolekcijās - ar dizainu, krāsām, pavedienu struktūru, blīvumu un saru augstumu.

*Kolekcija Albasters ir “kafija ar pienu” krāsas paklāji, kaut kas starp bēšīgo un pelēkbrūno. Dizaini ir gan moderni gan klasiskie tāpēc atkarībā no interjera var kalpot kā spilgts interjera papildinājums vai kā pavisam neitrāls, siltumu nesošs, telpas iekārtojuma elements. Paklāju ražošanā tiek izmantota Jaunzēlandes vilna smalkos pavedienos ar saru augstumu 9mm. Dažiem dizainiem tiek pievienots viskozes diegs, lai akcentētu smalkās dizaina nianses.

*Kolekcija Isfahan ir plašākā gan dizainu gan krāsu kompozīcijas ziņā. Ir divas krāsu paletes viena no tām pasteļtoņos ar mentol zaļo krāsu, pūder rozā un maigi zilgano, gan klasisku, gan modernu rakstu paklājos šī krāsu palete izskatās fantastiski. Paklāju viegli iespējams kombinēt gan modernā ,gan klasiskā interjerā. Paklāju ražošanā tiek izmantota smalku pavedienu vilna ar saru augstumu 8mm.

*Kolekcija Natural tiek veidota tikai no ekoloģiski tīras vilnas, kura papildus netiek krāsota. Šīs kolekcijas paklāji ir atšķirīgi viens no otra, pat ja rakstā ir vienādi. Divi vienāda raksta paklāji vienmēr būs nedaudz atšķirīgi, jo krāsas tonis atkarīgs no tā cik brūns, pelēks vai balts bija aitas kažociņš. Šīs kolekcijas paklāji ir biezākie vilnas paklāji no piedāvātā sortimenta. Paklāju ražošanā tiek izmantota raupjie vilnas diegi ar minimālu apstrādi.

Ievērībai: Sākotnēji vilnas paklāji var nedaudz pūkoties, uztraukumam nav pamata, jo tādā veidā vilnas sari iztaisnojas un "atmet" nevajadzīgo smalko šķiedru, lai turētos stabili.


Vilnas paklājiem ir pieejami paklāji dažādās formās apaļi, ovāli, taisnstūra un celiņi, kā arī veidojam paklāju pakāpienus no vilnas paklāju celiņiem, pēc vajadzīgiem izmēriem.

Vilnas paklāji kalpos paaudzēm un daba būs pateicīga par izdarīto izvēli.

Komentārs

Nekas netika atrasts

Jauns komentārs