Brīdinājums Lai nodrošinātu vislabāko Dizaina Paklājs interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes jeb cookies Pieņemt

Atsauksmes

Ковер получили! Спасибо :)
Хороший ковер, очень довольны!
Lieliska paklāju kvalitāte, par saprātīgām cenām, kā arī plašs un oriģināls paklāju sortiments katra gaumei ar to tas atšķiras no citu veikalu paklāju piedāvājumiem.
Очень довольна покупкой. Быстрая доставка. Спасибо.
Esam ļoti apmierināti !:)
Paldies! Paklāji kvalitatīvi. Un ļoti laipna apkalpošana un ātra piegāde.
Ilgi bija jāgaida, bet bija tā vērts! Paklājs, ko saņēmu ir kvalitatīvs un ļoti labi iederas interjērā! Žēl, ka nevar pievienot fotogrāfiju :) Paldies!
Pilnīgi nelietojama mājas lapa, gribās sameklēt paklāju, bet "rakņāties šajā bardakā" nav nekādas vēlmes.
Очень довольна. Спасибо за оперативность. Буду рекомендовать Вашу компанию своим знакомым.
Paldies. Paklāju saņemu ātrāk nekā bija plānots. Paklājs mīksts un kvalitātīvs.
Сегодня получили ковёр! Он великолепен!
Спасибо огромное!
Saņēmu jau otro pasūtījumu un esmu ļoti apmierināta ar izvēli.
Liels paldies par pasūtījuma izpildi un jauko attieksmi pret pasūtītāju.
Pasūtīto paklāju nācās ilgi gaidīt, bet tas bija tā vērts. Paklājs skaists un mīksts un ceru, ka patiks mazuļiem. Tagad veicu pasūtījumu vēl vienam.
Esmu apmierināts ar iegādāto vilnas paklāju. Reāli dzīvē tik tiešām vēl labāks, kā bija domāts pēc bildēs redzētā. Paldies, plānojam pasūtīt vēl.
Liels paldies par paklāju un gultas veļu, saņemtās preces ne tikai attaisno gaidīto, bet izrādās vēl labākas kā bildēs. Pateicos par pozitīvo sadarbību.
Izvēlētais paklājs tiešām izskatās lieliski, tieši tāds, kā bija bildē. Bija prieks sadarboties, paldies par laipno apkalpošanu.
Lielisks paklājs
Paldies, keramikas trauki ir fantastiski.
Удобный каталог.
Оперативная реакция на заказ и оповещение о статусе заказа. Цены приемлемые.
Я люблю это сайт. Здесь можно найти все. Узнала я о нем уже довольно давно. Частенько заказываю себе оттуда что-нибудь. Этот сайт делает скидки на многие товары, что определенно радует! В общем, я очень рада, что "открыла" эту площадку для себя, так как она позволяет экономить много денег.
Осталась очень довольна качеством обслуживания интернет-магазина, стоимостью и условиями доставки. Заказывала неоднократно и никогда не было нареканий. Это мой самый любимый интернет-магазин.
Всегда относился немного предвзято к интернет-магазинам и не особо им доверял, но обратившись в этот интернет-магазин мое мнение изменилось. Очень понравился ассортимент товаров. Доволен сервисом и оперативностью магазина.
Являюсь активным пользователем данного интернет-магазина.

Интернет-магазин очень порадовал ассортиментом, объективными ценами, оперативным выполнением заказов, быстрой доставкой. Очень удобный сайт, дружественный интерфейс, есть различные акции.
Регулярно делаю покупки в этом магазине, доволен всеми товарами.

Удобный способ заказа, быстрая доставка, доступные цены, богатый ассортимент товаров.
Jauns komentārs